קטלוג מוצרים

למען נוחיותכם, אספנו עבורכם קטלוגים של החברות המובילות בשוק איתם אנו עובדים


מתגים ופנלים חכמים SmartHome

 

סדרת המתגים והפנלים של SmartHome הינו פתרון מתגים מודולרי מלא. הסדרה לוקחת השראה ברורה מהסגנון האירופאי, המייצג שיק קלאסי במיטבו ומתוכנן עם תכונות צורה, בטיחות ופונקציות מהטובות ביותר בשוק. כמו כן, מנגנון המתג גדול ועדין להתנגדות, המספק ניתוח קל ופונקציונליות מעשית עבור כל המשתמשים.

להורדת הקטלוג

קטלוג מוצרים SmartHome 2013

 

חברת SmartHome ישראל, מציע את קטלוג המוצרים הרחב שלה לשנת 2013. בקטלוג זה תמצאו שלל פתרונות חכמים אשר יהפכו את חייך לנוחים ובטוחים יותר לשנים רבות. קו המוצרים הייחודי של החברה כולל מגוון רחב של מפסקים חכמים, בקרים מהדור החדש, ממשקים למערכות שונות ותרחישים שיכניסו לחייך שקט נפשי וחסכון באנרגיה.

להורדת הקטלוג

מערכת חשמל חכם Igh

Igh

 

Igh הינו מפסק קטן המציע פתרון ענק.
ההתקנת המערכת מתבצעת על ידי החלפה פשוטה של מפסקי החשמל הרגילים במפסקים החכמים. כל מפסק Igh מכיל בתוכו מערכת חכמה לניהול אנרגיה, הכוללת בתוכה יכולת קבלת החלטות בהתאם לשגרת חייך, נתוני הסביבה והעדפות אישיות.

להורדת הקטלוג


מפסקי Neo ו Ulti של Clipsal

 

מספיק להסתכל על מתגי Neo ו Ulti בכדי להבין עד כמה הם שונים מכל המתגים האחרים. מתגים אלו מותאמים עם טכנולוגית האוטומציה C-Bus, לצד עיצוב חלק ומאוזן כך שהמתג יכול לנוח בדיסקרטיות כמעט על כל קיר. הסדרה מגיע במגוון רחב של צבעים ועיצובים.

להורדת הקטלוג

סדרת מתגים Edlt של Clipsal

 

סדרת המתגים eDLT של Clipsal מספקים שליטה מתוחכמת וידידותית למשתמש לצד עיצוב עכשווי עם גימור של זכוכית או מתכת Fascia המשלים כל פנים של חדר מודרני. עם יכולת להכיל עד 16 פקודות פונקציה, תוכל להיפתר סוף סוף מכל מתגי הקיר המרובים.

להורדת הקטלוג

מפסקים חכמים SmartHome

 

העיצוב המסוגנן של מפסקי SmartHome משלים כל פנים של חדר מודרני, ומייצר איזון מאודן בכל הבית.
בין אם אתם זקוקים למתגי קיר, שקעי חשמל, שקעי נתונים ומטעני USB, בקרי אוורור, עמעמים או מתגי בישול – SmartHome מציעה פתרון חכם ומלא עבור הבית שלך.

להורדת הקטלוג

שינוי גודל גופנים
ניגודיות